Filcowa torba

Tym razem pokusiłam się na dość sporych rozmiarów torbę z szarego filcu z rączkami ze skóry w pięknym musztardowo-miodowym kolorze. To jest tak zwana wielozadaniowa torba prezentowa 🙂 Tak dobrze przeczytaliście. Został w nią opakowany prezent urodzinowy z informacją, ze torba jest wielorazowego użytku, a że torba jest słusznych rozmiarów, to pomieści dokumenty i inne ważne rzeczy.

Jest jednokomorowa, ale wytrzymała i pojemna. Zdobią ją skórzane uchwyty w przepięknym kolorze.

Dodatkową ozdobą tego egzemplarza jest broszka – motylek w pasującym do całości kolorze 🙂

Własnoręczne tworzenie rzeczy ma taka przewagę nad kupnymi, że można stworzyć cos na konkretny wymiar, dopasowane do naszych konkretnych potrzeb i oczekiwań. Tak jest właśnie z moimi filcowymi torbami, które w pierwszej kolejności pełnia funkcję torby prezentowej, a potem mogą zostać użyte przez nowa właścicielkę wedle uznania (na drobiazgi, na gazetę, na notes, etc…).

Niski ale przepastny (o szerokości 15-20 cm), zmieści wiele drobiazgów jak włóczkę czy gazety. Może też posłużyć jako oryginalna torba na fitness (posiada kieszonkę na karnet lub klucze). Uchwyty ze skóry naturalnej w kolorze ciemnej musztardy.

Poniżej egzemplarz małej torby mieszczącej format A5. Uchwyty ze skóry naturalnej w kolorze bordowym.

Nie jest to najtańsze ale zdecydowanie bardzo ekologiczne opakowanie na prezent, które można potem przez wiele długich lat wykorzystywać 🙂 Jeśli i Ty taką chcesz to daj znać jaki wymiar potrzebujesz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.