Zestaw wycieczkowy

Przed nami czas wiosennych oraz letnich wycieczek za miasto. W góry, na łąkę czy po prostu na ogródek do babci warto zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy ze sobą na rozproszenie nudy oraz na ugaszenie pragnienia. Na wycieczkę czy to mała czy to dużą dla Waszych pociech, chciałabym zaprezentować zestaw absolutnie niezbędnych akcesoriów. Oczywiście każde dziecko jest inne, niemniej jeśli Twoje dziecko lubi rysować, notować czy mieć przy sobie akcesoria niezbędne do odkrywania otaczającego nas świata, to taki zestaw jest idealny również dla Twojego dziecka.

Etui na butelkę wody oraz piórnik na gumce. Etui w formie torebki przyda się, bo zawsze dziecko będzie miało przy sobie coś do picia, na długim pasku aby rączki małego obieżyświata były zawsze wolne, a piórnik na gumce pomieści niezbędne akcesoria do pisania czy rysowania jak również lupę czy inne niezbędne drobiazgi.

Poniższe zdjęcia pokazują jeden z ostatnich zestawów jaki miałam okazję uszyć 🙂

Etui na butelkę zostały ozdobione termo naklejkami dla lekkiego urozmaicenia, pod kolor tkanin z jakich pokrowce zostały uszyte.

Pokrowce są na długich paskach, aby dziecko mogło samo sobie nosić butelkę na wodę 🙂

Pod kolor zostały uszyte piórniki na gumce, które również mogą pełnić role zakładki w notesie, książce, etc…

Gumki wybrałam ozdobne, aby nadać im indywidualnego charakteru 🙂

Co sadzicie o takim zestawie? Waszym dzieciom również by się spodobał tak bardzo jak moim? Jeśli chcielibyście taki zestaw, niekoniecznie dla dzieci to dajcie znać. Realizacje co prawda wykonywane są w trybie wolniejszym, ale są. Zatem zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.