Woreczki gimnastyczne #1

W ostatnim tygodniu miałam przyjemność powrócić wspomnieniami do zabaw z przeszłości  – na lekcjach gimnastyki 🙂 a to za sprawą zlecenia na uszycie woreczków gimnastycznych 🙂 Pamiętacie spacerowanie z woreczkami na głowach, albo przerzucanie woreczków nogami za głowę i z powrotem :)))

Poproszono mnie o uszycie 40 woreczków z wsadem naturalnym typu groch, fasola, kasza czy ryż.  Uznałam, że najlepszym pomysłem będzie aby woreczki można było wyprać, w celu łatwego utrzymania ich w czystości. Niestety nie tak łatwo znaleźć zastępczy wsad w odpowiedniej cenie, który będzie miał właściwą wagę i wielkość, a na dodatek będzie pewność, że nic się z nim nie stanie podczas prania.

W związku z tym, że jestem wybredna i chciałabym mieć pewność, że mój produkt będzie dobrze zrobiony, postanowiłam że woreczki dostaną dodatkową powłoczkę, którą będzie można ściągnąć do prania. Woreczki z wsadem w celach odkażenia można włożyć do zamrażarki na kilka godzin w worku foliowym, a same powłoczki wyprać i wyprasować 🙂

Miałam dużo ścinków tkaniny bawełnianej oraz wodoodpornej typu oxford więc udało mi się uszyć 40 woreczków- każdy inny :))) Jednokolorowe mają wsad z ryżu białego łamanego, a wielokolorowe maja wsad z połówek grochu żółtego. Dzięki temu też woreczki mają różną fakturę.

Obowiązkowo powstała do kompletu torba, w której woreczki na co dzień będą leżakować. Torba ochroni woreczki przed kurzem, zapinana jest poprzez ściągnięcie sznurków,  a dzięki uchwytom w łatwy sposób można całość przetransportować na salę gimnastyczną 🙂

Jak się pewnie domyślacie to jedna z pierwszych nowości o których wspominałam na fb 🙂 Co sądzicie o takim kolorowym zestawie? Ten został stworzony na potrzeby klasy liczącej 20 uczniów, ale dla Ciebie mogę wykonać mini zestaw dedykowany tylko Twojemu dziecku, złożony z kilku woreczków, jakie zestawienie kolorystyczne wybierasz?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.