Płaszcz OLIMPIA

Jestem z siebie dumna, nawet bardzo 🙂 moi najbliżsi chcą abym dla nich szyła, a to dla mnie sygnał, że maja pełnię zaufania w tym temacie. Zwłaszcza moje najmłodsze córki. One czasem mnie proszą o takie rzeczy, że w pierwszej chwili za głowę się łapię, ale dzięki ich pomysłom ciągle się rozwijam i kombinuję :)))

Najmłodsza córka poprosiła mnie o uszycie długiego luźnego, ciepłego płaszcza, miał być z tkaniny softshellowej, z elementami koloru różowego.

I tak powstał na bazie wykroju na płaszcz dziecięcy Olimpia https://strefakrojuiszycia.pl/produkt/wykroj-na-plaszcz-dzieciecy-olimpia-rozmiar-98-152/ długi płaszczyk softshellowym, ocieplony różowym polarkiem. Wprowadziłam małe modyfikacje, bo gwiazdeczka uwielbia w kurtkach ściągacz z dziurką na palec, kieszenie zrobiłam w bocznym szwie – musiały być duże, aby pomieściły wszystkie skarby znalezione na spacerze.

Do zamka przyczepiłam kawałek włóczki zpagetti w pasującym kolorze – do ozdoby i wygody zapinania.

Jesienny, kolorowy, energetyczny – idealny na obecną aurę. Córka twierdzi, że wygodny i to dla mnie jest najważniejsze. Przede mną kolejne wyzwanie – kombinezon z softshella – może się świetnie sprawdzić do zabawy na podwórku w obecną pogodę. Trzymajcie kciuki (abym znalazła czas i aby się udało),bo w kolejce jeszcze kilka innych uszytków, m.in koszulka z jednym długim rękawem, bluzy męskie i młodzieżowe, sukienki dresowe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.