Torebka prezentowa

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mam dylemat jak zapakować alkohol, który daję w prezencie. Oczywiście w sklepach jest szeroki wybór torebek prezentowych z przeznaczeniem na butelki z trunkiem, ale nie raz mam ochotę nieszablonowo ją opakować. Okazja nie ma znaczenia.

Już wcześnie zdarzało mi się szyć torebki na alkohol, ale tym razem wykorzystałam tkaninę obiciową. Dostałam w ostatnim czasie kilka kawałków pięknej tkaniny i uznałam, że jeden z nich w takim neutralnym kolorze (zieleń przeplatana z ecru) nadawać się będzie, po uprzednim obszyciu przeze mnie,  jako opakowanie prezentowe.

Dodałam jeszcze tkaninę naturalną: skórę w kolorze szarym- uznałam, że uchwyty właśnie ze skóry dodadzą całości elegancji.

Ze srebrnego sznurka zaplotłam łańcuszek, na którym przywiesiłam torebeczkę uszytą z szarej tkaniny, do której można schować bilecik lub pieniądze – w zależności na  jakiego typu okazję opakowanie zostanie sprawione.

A teraz wyobraźcie sobie jak się czujecie gdy otrzymujecie w takiej pięknej torebce, szlachetny trunek 🙂 prawda że fajnie, zatem nie zwlekaj, zamów podobną już dziś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.