Zestaw mama&córka

Tym razem postanowiłam zrobić wersję toreb dla mamy i córki. Co prawda jak na ulicy widzę mamę i córkę w bliźniaczo podobnym stroju to mam mieszane uczucia, niemniej wiem, że wielu się to podoba – zresztą nawet moje dwie młodsze córki czasem lubią ubrać się tak samo 🙂

Ten model jest idealny na lato. Jest lekka, pojemna, dwustronna. Może być z kieszonką lub bez – wszystko zależy od fantazji zamawiającego.  Może być uszyta właściwie z każdego materiału. Dotychczasowe modele powstały z bawełny lub z bawełny oraz tkaniny nieprzemakalnej oxford mat.

Modele prezentowane w tym wpisie są całkowicie upcyklingowe. Sprofanowałam prześcieradło i poszwę na poduszkę zakupioną w second – handzie ;p

tkanina w kwiatki bardzo mnie urzekła. Nie dość, że wór i kolorystyka jest przepiękna, to jeszcze tkanina sama w sobie w dotyku jest super.

Torba dla mamy jest duża, pojemna i dwustronna.

Do kompletu pasujący naszyjnik z kawałków włóczki typu zpagetti w trzech różnych odcieniach ciemnego niebieskiego. Włóczka została pozyskana z t-shirta.

Dla córki popularny już model (wśród moich fanów ;p) torebki w kształcie sakiewki. Nie jest dwustronna, ale wykonana całkowicie z tego samego zestawu tkanin.

Jak Wam się podoba taki zestaw? Nadmienię, że jest to zestaw unikatowy, bo udało mi się kupić tylko jedną taką pojedynczą poszwę na poduszkę w sklepie z używanymi rzeczami 🙂

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś taki zestaw dla siebie i swojej córki, lub dla kogoś bliskiego w prezencie,  to proszę o kontakt ze mną 🙂 W celu złożenia zamówienia zapraszam na mój fanpage na fb @swiatdagi. Tą metodą najszybciej złożyć zamówienie (opcjonalnie inne dane znajdziesz również w zakładce kontakt).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.